Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

camel active

A camel active Németország egyik legismertebb  ruházati  márkája.  Üzletünk filozófiája a „CASUAL WEAR”, vagyis a mindennapi viselet eleganciáját biztosítani  minőségi kompromisszumok nélkül.
A camel active azoknak a férfiaknak  márkája akik szeretik a rusztikusan férfias, jól kihasználható, sokféleképpen viselhető ruhákat és cipőket. Sikereink lehetővé teszik, hogy folyamatosan terjeszkedjünk, exkluzív márkabolt hálózatunk Európa szerte bővül.
Szegedi üzletünkbe (ÁRKÁD Szeged Bevásárlóközpont) keresünk ruházati eladót.

Ha úgy érzi, hogy
  • ruházati-kereskedelmi végzettsége és hasonló területen szerzett munkatapasztalata alapján egy csapat tagjaként a folyamatos üzletmenetről gondoskodni
  • van érzéke a divathoz és szívesen segíti a vásárlókat a helyes öltözködési stílus megtalálásában
  • szeret emberekkel foglalkozni
  • tud csapatban dolgozni
  • elkötelezettsége és motivációja az egyéniségéből fakad,
akkor jelentkezz csapatunkba!

Amit nyújtunk
  • egy dinamikusan növekvő cég biztonságát
  • versenyképes, a jó teljesítményt elismerő fizetést
  • exkluzív és innovatív munkakörnyezetet

Jelentkezését az arkadszeged@camelactive.hu címre kérjük

(Hirdetés időpontja: 2018.11.04.)

tokstop

A tokstop Szegeden, az ÁRKÁD Bevásárlóközpontban található üzletébe keres eladót.

Elvárások:
  • Készség az önálló kezdeményezésre és munka végzéshez.
  • Meggyőző, kedves fellépés, magas szintű vevőközpontúság.
  • Felelősségtudat, megbízhatóság.
  • Jó kapcsolatteremtő készség, pozitív kisugárzás, csapatszellem.
  • Német vagy angol nyelvtudás (de nem feltétel).
  • B kategóriás jogosítvány (de nem feltétel).
Főbb feladatok, munkák:
  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása
  • Telefontartozékok értékesítésé
  • Kijelzővédő fólia/üveg felhelyezése
Állás, munka területe(i):
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
Munkavégzés helye:
Szeged, ÁRKÁD Bevásárlóközpont
Munkavégzés több helyen

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérmegjelöléssel és rövid motivációs levéllel a tokstopallas@gmail.com e-mail címre!

(Hirdetés időpontja: 2018.10.30.)

Reserved

A Reserved üzletbe munkatársat keresünk részmunkaidőben eladó pozícióra.
Jelentkezni személyesen, fényképes önéletrajzzal az üzletben, vagy az alábbi e-mail címen lehet: hu_re_6912230@shops.lppsa.com

(Hirdetés időpontja: 2018.10.22.)

Herbária

Herbária - részmunkaidős eladó 20 ó

Iskolai tanulmányaid mellett szeretnél dolgozni vagy épp másodállást keresel?
Képben vagy a reform táplálkozás terén, ismered a gyógynövények jótékony hatását?
Szeretnél egy fiatalos, egészségtudatos csapat tagja lenni?
Szívesen segítesz az embereknek az egészség tudatos döntésekben?
Esetleg Gyógyszertári asszisztensi vagy gyógynövény eladói végzettséged van? Vagy ilyen téren tapasztalattal rendelkezel?

Ne habozz, jelentkezz a Herbária Szeged Árkád csapatába részmunkaidős eladónak (heti 20 ó).

Küldd el szakmai önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a krausz.ildiko@herbaria.hu email címre.

(Hirdetés időpontja: 2018.10.03.)

Café Caramel

A Café Caramel gyakorlattal rendelkező pultos-felszolgáló munkatársat keres. Jelentkezni a kávézóban önéletrajz leadásával vagy a szedorsa@gmail.com-on lehet.

(Hirdetés időpontja: 2018.09.03.)