Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

tokstop

A tokstop Szegeden, az ÁRKÁD Bevásárlóközpontban található üzletébe keres eladót.

Elvárások:
  • Készség az önálló kezdeményezésre és munka végzéshez.
  • Meggyőző, kedves fellépés, magas szintű vevőközpontúság.
  • Felelősségtudat, megbízhatóság.
  • Jó kapcsolatteremtő készség, pozitív kisugárzás, csapatszellem.
  • Német vagy angol nyelvtudás (de nem feltétel).
  • B kategóriás jogosítvány (de nem feltétel).

Főbb feladatok, munkák:
  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása
  • Telefontartozékok értékesítésé
  • Kijelzővédő fólia/üveg felhelyezése

Állás, munka területe(i):
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Munkavégzés helye:
  • Szeged, Árkád Bevásárlóközpont
  • Munkavégzés több helyen

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérmegjelöléssel és rövid motivációs levéllel a tokstopallas@gmail.com e-mail címre!

(Hirdetés időpontja: 2018.07.06.)

Retro Jeans

Teljes munkaidőben eladót keresünk!

Üzletbe keresünk lendületes, kreatív, önállóan dolgozni tudó divatorientált, fejlődésre nyitott munkatársat eladó pozícióba.

Szakmai tapasztalat, szakirányú végzettség nem feltétel, kiemelkedő kommunikációs készség elengedhetetlen.

Angol és/vagy szerb nyelvtudás előny.

Jelentkezni: személyesen az üzletben fényképes önéletrajzzal.

(Hirdetés időpontja: 2018.07.02.)

Parfois

Ha Te is megrögzötten gyűjtöd a táskákat biztosan nálunk a helyed.
Jelentkezz hozzánk szakmai önéletrajzoddal és légy csapatunk tagja!

Betöltendő pozíció: Értékesítő munkatárs

Amit kínálni tudunk neked:
  • Teljes munkaidő
  • Az alap fizetésen felül plusz juttatás jutalék formájában
  • Belső vásárlási utalvány kiemelkedő teljesítmény esetén
  • 50 % vásárlási kedvezmény a Parfois üzleteiben

Amivel jó ha Te rendelkezel
  • Rugalmasság / gyors tempó
  • Jó kommunikációs készség / Ember szeretet
  • Alap divat ismeret / Divat iránti érdeklődés
  • Értékesítési területen / Fast fashion márkánál szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezésed a (az email tárgy mezőbe kérjük írd be Szeged SA jelzést) parfoisjob@bostongroup.hu email címen!

Devergo & Friends

A Devergo & Friends üzletbe munkatársat keresünk eladó pozícióra.
Jelentkezni személyesen fényképes önéletrajzzal az üzletben, vagy az alábbi e-mail címen lehet: szegedarkad@devergo.com

(Hirdetés időpontja: 2018.05.22.)

Cortesi Pékség

A Cortesi kávézó-látványpékség gyakorlattal rendelkező eladót keres azonnali kezdéssel.

Jelentkezni a timiii.varga@yahoo.com email címen vagy az üzletben lehet (-1szint Cortesi) fényképes önéletrajz kiséretében.

(Hirdetés időpontja: 2018.05.19.)

tokstop

Elvárások:

Szeged, Árkád Bevásárlóközpont
Munkavégzés több helyen