Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

L'Blanche

Az ÁRKÁD Szeged L’ Blanche női alkalmi divatáru üzletünkbe keresünk nem dohányzó, 30-55 év közötti női eladó munkatársat. Olyan hölgyek jelentkezését várjuk, akik érdeklődnek a divat iránt, több éves eladásban szerzett szakmai tapasztalattal és kiváló kommunikációs készséggel rendelkeznek, nyitott, szeret emberek közt lenni, határozott, dinamikus, segítőkész,és önállóan elvégzi az üzlettel kapcsolatos egyéb teendőket.
Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a blanchevita@gmail.com e-mail címre kérjük.

(Hirdetés időpontja: 2018.12.03.)

Devergo & Friends

A Devergo & Friends üzletbe munkatársat keresünk eladó pozícióra.
Jelentkezni személyesen, fényképes önéletrajzzal az üzletben, vagy az alábbi e-mail címen lehet: szegedarkad@devergo.com

(Hirdetés időpontja: 2018.11.20.)

tokstop

A tokstop Szegeden, az ÁRKÁD Bevásárlóközpontban található üzletébe keres eladót.

Elvárások:
  • Készség az önálló kezdeményezésre és munka végzéshez.
  • Meggyőző, kedves fellépés, magas szintű vevőközpontúság.
  • Felelősségtudat, megbízhatóság.
  • Jó kapcsolatteremtő készség, pozitív kisugárzás, csapatszellem.
  • Német vagy angol nyelvtudás (de nem feltétel).
  • B kategóriás jogosítvány (de nem feltétel).
Főbb feladatok, munkák:
  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása
  • Telefontartozékok értékesítésé
  • Kijelzővédő fólia/üveg felhelyezése
Állás, munka területe(i):
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
Munkavégzés helye:
Szeged, ÁRKÁD Bevásárlóközpont
Munkavégzés több helyen

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérmegjelöléssel és rövid motivációs levéllel a tokstopallas@gmail.com e-mail címre!

(Hirdetés időpontja: 2018.10.30.)

Café Caramel

A Café Caramel gyakorlattal rendelkező pultos-felszolgáló munkatársat keres. Jelentkezni a kávézóban önéletrajz leadásával vagy a szedorsa@gmail.com-on lehet.

(Hirdetés időpontja: 2018.09.03.)